Industrial

3D lazerinio skenavimo duomenis galima panaudoti daugybėje pramonės sričių: naftos perdirbimo gamyklos, naftos gręžimo įrenginiai, plieno gamyklos, kasyklos ir chemijos gamyklos.

Mūsų atliekami darbai tiek lauke, tiek po apdorojimo užtikrina, kad gaunamas galutinis taškų debesis yra paklaidos ribose.

Jei pageidaujama, kontrolės ir taškų debesies registravimo ataskaitos gali būti pateikiamos kartu. Jei įmanoma, vietoje nuolat pažymime kontrolinius taškus. Kontrolinio tinklo ataskaita yra pateikiama Taip pat.

industrial first image
industrial second image

Šis kontrolinis tinklas gali būti naudojamas projektuojant ir nužymint naujas konstrukcijas, taip pat atliekant statinių kontrolinius matavimus. Taip užtikrinama, kad visos suinteresuotosios šalys per visą projekto gyvavimo ciklą dirbtų kartu.

Kai kurie klientai naudoja taškinius debesis kaip atskaitą, kad galėtų dirbti hibridinėje (debesų-CAD) aplinkoje. Klientams, kurie nėra susipažinę su taškiniais debesimis, siūlome konvertuoti iš debesies į CAD.

Kuriame tikslius ir detalius 3D CAD modelius. Galime padėti klientams projektavimo etape. Glaudžiai bendradarbiaudami su procesų inžinieriais ar objekto vadovais, galime imituoti optimalią naujų ar pakeistų elementų, tokių kaip vamzdžiai, reaktoriai, konstrukciniai elementai ir kt., padėtį.