Apie mus

Pagrindinės mūsų paslaugos:

✔  Žemės sklypų kadastriniai matavimai

✔  Topografinės, geodezinės nuotraukos

✔  Pastatų ir namų pridavimas

✔  Pastatų ir inžinerinių tinklų kadastriniai matavimai

Šiek tiek apie mus

Įmonės komandą sudaro kompetentingi, skirtingų sričių specialistai, galintys pasiūlyti visas, mūsų potencialiam klientui reikalingas paslaugas. Jaunas, veržlus, inovatyvus kolektyvas garantuoja optimaliausių, naudingiausių ir šiuolaikiškų sprendimų paiešką.

UAB „Gistama“ naudoja tik modernias, pažangias technologijas, kurios užtikrina darbų tikslumą – tai 3D matavimams skirti prietaisai, dronas, bepilotis lėktuvas, 3D skeneris ir t.t.

Tikslingai dirbame siekdami kuo aukštesnės savo teikiamų paslaugų kokybės, nes klientas mums yra svarbiausias. Būdami savo srities profesionalai, puikiai suprantame, koks atsakingas mūsų specialistų vaidmuo, o padarytos klaidos gali turėti įtakos priimant tolimesnius sprendimus projektavimo, statybų eigoje. Taip pat žinome, kad žmogiškų klaidų pasitaiko visada, tačiau svarbu įsigilinti į iškilusią problemą, ją išanalizuoti ir užtikrinti, kad ateityje analogiškos klaidos nepasikartotų.

Tikslai: patenkinti klientų lūkesčius, ir toliau teikti pirmenybę darbų kokybei, o ne kiekybei, užimti tvirtą poziciją rinkoje, kaip patikima ir viena didžiausių, geodezijos ir kartografijos paslaugas teikianti įmonė.