Geodeziniai matavimai

Topografinė nuotrauka

UAB „Gistama“ rengia topografinius planus, taip pat vadinamus topografinėmis nuotraukomis arba toponuotraukomis.

Kada reikia topografinės nuotraukos? Jei turite žemės sklypą ir planuojate jame atlikti pakeitimus, tai yra, keisti sklypo paskirtį, pradėti namo, ar kito pastato statybas, kitaip tariant, prieš pradedant bet kokius projektavimo darbus, bus reikalinga topografinė nuotrauka.

Topografinės nuotraukos paskirtis – tiksliai atvaizduoti sklype esančius objektus, pradedant gyvenamaisiais ir ūkiniais pastatais, baigiant reljefu, hidrografiniais objektais, augmenija, taip pat požeminėmis komunikacijomis. Tokios nuotraukos galiojimo trukmė – 12 mėnesių, todėl labai svarbu kaip įmanoma anksčiau pradėti planų parengimo darbus – projekto tvirtinimas skirtingose institucijose gali užtrukti ilgiau nei tikitės. Jei per metus projektavimo darbai nėra pradedami, nuotrauka lieka nepanaudota – topografinio plano sudarymas turi būti pakartotas, prieš tai patikrinus ar sklype neatsirado pasikeitimų.

Nuo ko pradėti norint gauti topografinį savo sklypo planą? Pirmiausia pasirinkite šiam darbui kompetentingus specialistus, nes matavimo darbai turi būti atlikti ypač tiksliai ir atsakingai. <br> UAB „Gistama“ specialistams pakanka nurodyti tikslų sklypo adresą arba kadastrinį jo numerį, o likusiais klausimais pasirūpinama be papildomo vargo sklypo savininkui.

Štai keletas pagrindinių dalykų, kuriuos verta prisiminti:

✔  Paruošti topografinę nuotrauką gali tik kvalifikuoti, licencijuoti specialistai

✔  Paruošimo trukmė gali priklausyti nuo sklypo sudėtingumo, sklypo objektų skaičiaus

Topografinio plano sudarymas tai: sklypo matavimas lauke ir surinktos medžiagos apjungimas, paruošimas, sudėliojimas; skaitmeninės nuotraukos gamyba, derinimas su atsakingomis institucijomis. Topografiniai planai ruošiami skaitmeniniu ir analoginiu pavidalu valstybinėje koordinačių LKS94 sistemoje. Visas procesas gali užtrukti keletą dienų, todėl patariama į specialistus kreiptis iš anksto.

UAB „Gistama“ – tai patyrusi komanda galinti užtikrinti darbo tikslumą. Visus matavimus atliekame naudodami tik modernius ir techniškai tvarkingus prietaisus. Per visus veiklos metus pažinome klientų poreikius ir išmokome suteikti tai, ko labiausiai tikimąsi – kokybiškas paslaugas už adekvačią kainą. Mūsų pagrindinis tikslas – operatyviai įvykdytos užduotys ir patenkinti klientai.

Kad kelias iki Jūsų planų įvykdymo būtų kuo mažiau komplikuotas, kviečiame susisiekti su UAB „Gistama“ specialistais. Mes patys susisieksime su pasirinktais projektuotojais, tiesiogiai bendradarbiaudami persiųsime reikalingus duomenis, kad norimi darbai būtų pradėti kaip įmanoma greičiau. Mūsų tikslas – kokybiškai suteiktos paslaugos, taupant Jūsų laiką!