Tūrių matavimai

Būtent fotografuojant iš oro, galima sudaryti tikslius kartografinius žemėlapius ir atlikti žemės išteklių žvalgybą. Atliekant šį darbą yra naudojamas dronas, prie kurio pritvirtinama aukštos raiškos kamera, kuri perduoda duomenis programinei įrangai foto medžiagos surinkimo metu. Toliau ji naudojama tolimesniam nuotraukų apdorojimui, objektų braižymui ir modeliavimui. Pagrindiniai šio būdo privalumai yra kartografavimo greitis (per trumpą laiką kartografuojamos itin didelės teritorijos); saugumas (jei teritorija yra sunkiai privažiuojama ar landšaftas yra sudėtingas); detalumas (gaunama itin daug ir labai tikslių duomenų); suprantamumas (specialistai iššifruoja reikalingus duomenis ir pateikia užsakovams).

Tūrių skaičiavimas naudojantis šiuolaikinėmis 3D skenavimo technologijomis

Dirbame su įvairiais statybų inžineriniais projektais, kai reikia statybos plote apskaičiuoti nukasamo grunto, pylimų ar sankasų tūrius. Taip pat drono ar 3D antžeminio skenerio pagalba atliekame įvairius iškasto grunto, sankasų tūrio skaičiavimus ar atliekame objektų žvalgybą iš oro. Pagal jūsų pageidavimą, galime sukurti 3D modelius, fotografijas ar filmuotą medžiagą, kurią apdorojame ir pateikiame jums reikalingu formatu.

Taip pat atliekamas ir 3D skenavimas lazeriu, kai tiksliai apskaičiuojamas karjerų, birių krovinių ar žemės iškasenų tūrį, skenuojant lazeriu.

UAB „Gistama“ profesionaliai atliks jums reikalingus matavimus, pasitelkus moderniausias technologijas ir kvalifikuotus specialistus, turinčius ilgametę patirtį geodezijos bei žemėtvarkos darbų atlikimo srityje.