Pritaikymas

Architektūra ir statybos

Siūlome įvairius architektūrinės plėtros tyrimus. Visoje pramonės šakoje vis dažniau manipuliuojant taškų debesies duomenimis, architektai ir inžinieriai vis dažniau naudoja taškinių debesų informaciją.

Kultūros paveldas

3D lazerinis skenavimas iš tikrųjų pasitvirtina, kai naudojamas kulktūros paveldo aplinkoje. Galimybė tiksliai užfiksuoti sudėtingas ir netaisyklingas formas , turi akivaizdžių pranašumų, palyginti su tradiciniais matavimo metodais.

Pramonė

3D lazerinio skenavimo duomenis galima panaudoti daugybėje pramonės sričių: naftos perdirbimo gamyklos, naftos gręžimo įrenginiai, plieno gamyklos, kasyklos ir chemijos gamyklos.

Urbanistika

3D Lazerinis skenavimas gali būti naudojamas norint laiku ir efektyviai užfiksuoti svarbias miesto teritorijas. Daugeliui taikymo sričių antžeminis skenavimas (montuojamas ant trikojo) yra geriausia metodika.

Paslaugos

Atlikti darbai

Savo veiklą pradėjome 2013 metais. Esame sparčiai besivystanti, perspektyvi, dinamiškai auganti ir savo veiklą plečianti šiuolaikinė įmonė. UAB “GISTAMA” teikia geodezines paslaugas. Įmonė yra subūrusi aukštos kvalifikacijos, darbuotojų kolektyvą.

+

 metai

Patirtis

+

Projektai

+

Klientų

+

 m2

Išmatuota

Parašykite mums

Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir joje taikoma „Google“ Privatumo politika ir Paslaugų teikimo sąlygos.