Kadastriniai matavimai

Inžinerinių tinklų kadastriniai matavimai

Požeminiai inžineriniai tinklai ir komunikacijos (dujų, nuotekų sistemos, lauko vandentiekis) matuojami, kai to pageidauja jų savininkas, taip pat, kai komunikacijos yra pertvarkomos, rekonstruojamos, ar naujai pastatytos.

Inžinerinių tinklų kadastrinių matavimų metu nustatoma tiksli objekto erdvinė padėtis, techninės specifikacijos, kiti kadastro duomenys.

Pastatų kadastriniai matavimai

Pastatų kadastriniai matavimai – tai tikslių statinio geometrinių savybių nustatymas, reikalingų dokumentų parengimas. Tokio tipo matavimai atliekami, kai pastatas yra ką tik baigtas statyti, jį rekonstravus, taip pat atlikus kapitalinį remontą.

Kai pastate esančios patalpos yra suskirstytos kaip atskiri nekilnojamojo turto objektai, į kadastrą įrašomi ir duomenys apie pastato sudėtines dalis.

Equipment
Equipment

Šių matavimų metu atliekami darbai:

Žemės sklypo kadastriniai matavimai yra tikslaus, jau suformuoto sklypo ploto nustatymas, visų reikalingų duomenų kadastro duomenų bazei ir plano parengimas. Žemės sklypų kadastrinių matavimų reikia, kai turimą sklypą norima padalinti ar sujungti su kitu; keičiant sklypo paskirtį, parduodant, formuojant valstybinės žemės sklypus (jei matavimai jau nėra atlikti). Daugeliu atveju šie matavimai yra aktualūs tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims, kurie pageidauja žinoti tikslų turimos žemės nuosavybės plotą.

✔  Nustatomas tikslus žemės sklypo plotas

✔  Parengiamas sklypo planas

✔  Nustatomos ir paženklinamos sklypo ribų posūkio taškų, riboženklių koordinatės

✔  Matuojami sklype esantys objektai

✔  Sudaroma turto kadastrinių matavimų byla

✔  Pažymimi sklypo naudojimo apribojimai